Baleset Debrecenben

Kisteherautóval karambolozott egy személyautó a 41-esen, Napkornál

Rendőrség

Egy kisteherautó és egy személyautó ütközött össze Napkor térségében, a 41-es főút 11-es kilométerszelvényénél. Az ütközés következtében a személyautó az árokba került.

A nyíregyházi hivatásos és a napkori önkéntes tűzoltók áramtalanították a járműveket, amelyekben összesen négyen utaztak. Az egységek mellett a társhatóságok is a helyszínen dolgoznak, beavatkozásuk idejére irányítás mellett, félpályán halad a forgalom az érintett útszakaszon.

– OKF –