Ruandába toloncolják azokat, akik illegálisan érkeznek Nagy-Britanniába
A brit miniszterelnök szerint a jövőben nem maradhatnak Nagy-Britanniában azok, akik a brit határt illegálisan átlépve érkeznek az országba. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! Rishi Sunak a Mail … Bővebben: Ruandába toloncolják azokat, akik illegálisan érkeznek Nagy-Britanniába
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba